حقیقت این است که زیباییِ معاصر، آدم‌های بدون مو را می‌پسندد. گمانم کمی پدوفیل شده‌ایم که ترجیح می‌دهیم بدنمان همچون یک کودک، بی‌مو باشد. بله، من و هزاران زن دیگر، عکس‌هایی از دست و پاهایمان که مو دارد را به اشتراک می‌گذاریم تا این پیام را به دنیا برسانیم که مو داشتن یک ویژگیِ عادیِ انسانی‌ست! زن‌ها عکس‌هایی پست می‌کنند که به وضوح موهای زیر بغل و خط مایویشان مشخص است. اما حقیقت این است که من و امثال آن‌ها در این دوره «کثیف» نامیده می‌شویم و از مردان و ن زیادی تنفر دریافت می‌کنیم. من تنها یک زنِ جوانِ 27 ساله نیستم. من یک زن جوان 27 هستم که بهداشت فردی‌اش را رعایت نمی‌کند و حال دیگران را با موهای زائدش(!) به هم می‌زند. بله، این روزها موی بدن که به صورت طبیعی رشد می‌کند، شده زائد! درواقع انسان خودش به این نتیجه رسیده که ومی ندارد روی بدنش مو رشد کند! و اوه، بگذارید این را بگویم! احتمالا خیلی از آن پسرهایی که ادعا می‌کنند با موی بدن مشکلی ندارند صرفا این حرف را می‌زنند چون به هر حال پای کس در میان است و لنگه کفش در بیابان نعمت است. و احتمالا بعد از شدن، از موهای تن ما چندش‌شان شده. ما زن‌هایِ جادوگر و بدذاتِ طفلی به دنیا زیبایی بدهکاریم. نرها در طول تاریخ هیچوقت برایشان فرقی نداشته که داخل واژن کدام ماده وارد می‌شوند. چون آنقدر اسپرم‌هایشان زیاد است که فقط به دنبال تولید مثل و گسترش نسل خودشان هستند. ولی ماده‌ها همیشه برای انتخاب نرها وسواس به خرج داده‌اند چون تعداد تخمک‌هایشان محدود است و دردسر بارداری با آن‌ها خواهد بود. نرها بعد از انتقال اسپرم می‌روند پی ماده‌ی دیگر و مسئولیت نگهداری از فرزند بر عهده‌ی ماده‌ها خواهد بود. مثلا بچه‌ی کوالا همیشه همراه کوالای مادر است، نه پدر. من تف می‌کنم به قوانین طبیعت. شما هم می‌توانید تف کنید. روشویی؛ سمت چپ، درب اول. لطفا هواکش را هم روشن کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پسر آبی مشاور من - از دهم تا کنکور تکواندو استاد جلیل قلندری آموزش حرفه ای بازاریابی و فروش بیمه عمر Sirun Sona خرید و فروش دامنه رنک دار biadarman علمی_پژوهشی